| Body Material | Aluminium |
| External Length | 221.5 mm |
| External Width | 205 mm |
| External Height | 70.4 mm |
| External Dimensions | 221.5 x 205 x 70.4mm |
| Colour | Grey |
| Series | 110 Series |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.