| Body Material | ABS, PC |
| External Length | 166 mm |
| External Width | 274 mm |
| External Height | 50 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Weight | 459g |
| Display Window | Yes |
| Colour | Black, Silver |
| External Dimensions | 166 x 274 x 50mm |
| Push Buttons | Yes |
| Series | Norvent |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.