| Body Material | ABS |
| External Length | 115 mm |
| External Width | 68 mm |
| External Height | 38 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Colour | White |
| External Dimensions | 115 x 68 x 38mm |
| Series | HM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.