| External Height | 1200 mm |
| External Width | 800 mm |
| External Dimensions | 1200 x 800 x 300mm |
| Range | Spacial |
| IP Rating | IP66 |
| Flanged | Yes |
| Shielded | Yes |
| Series | NSYS3D |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.