| Body Material | Polycarbonate |
| External Length | 230 mm |
| External Height | 360 mm |
| External Width | 720 mm |
| External Dimensions | 360 x 720 x 230mm |
| IP Rating | IP66 |
| Colour | Grey |
| Series | NSYP |
| IK Rating | IK09 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.