| Colour | White |
| Material | Aluminium |
| Width | 22.5mm |
| Series | Mosaic |
| Length | 150mm |
| Depth | 45mm |
| Outlet Type | Buchse |
| Series | Mosaic |
| For Use With | HDMI Cord & Cable, MOSAIC |
| Faceplate Mounting Type | Screwless |
| Colour Family | White |
| For Use With | HDMI Cord & Cable, MOSAIC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.