| Output Power | 200W |
| Input Power Rating | 200W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Surface Temperature | +135°C |
| Depth | 160mm |
| Height | 300mm |
| Width | 80mm |
| Series | CREx 020 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.