| Enclosure Type | DIN Rail Enclosure |
| Body Material | Polyamide |
| Length | 85mm |
| Width | 22.5mm |
| Dimensions | 22.5 x 70.4mm |
| Height | 70.4mm |
| Colour | Grey |
| Series | ME MAX 22.5 SF G 2-2 KMGY VPE1 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.