| Body Material | Aluminium |
| External Length | 210 mm |
| External Width | 290 mm |
| External Height | 99 mm |
| External Dimensions | 210 x 290 x 99mm |
| Weight | 615g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black, Silver |
| Series | TS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.