| Body Material | ABS |
| External Length | 146.5 mm |
| External Width | 91.4 mm |
| External Height | 28.8 mm |
| External Dimensions | 146.5 x 91.44 x 28.8mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | SH |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.