| Body Material | ABS |
| External Length | 184.3 mm |
| External Width | 177.8 mm |
| External Height | 38.1 mm |
| External Dimensions | 184.34 x 177.81 x 38.1mm |
| Sloped Front | No |
| Colour | Black |
| Series | LH77 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.