| Body Material | ABS |
| External Length | 129 mm |
| External Width | 128.8 mm |
| External Height | 57.2 mm |
| External Dimensions | 129.03 x 128.78 x 57.15mm |
| Sloped Front | No |
| Colour | White |
| Series | LH55 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.