| Body Material | ABS |
| External Length | 76.2 mm |
| External Width | 114.3 mm |
| External Height | 31.8 mm |
| External Dimensions | 76.19 x 114.3 x 31.75mm |
| Sloped Front | No |
| Colour | Black |
| Series | LH34/43 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.