| Body Material | ABS |
| External Length | 220 mm |
| External Width | 156 mm |
| External Height | 100 mm |
| External Dimensions | 220 x 156 x 100mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | White |
| Series | DeskCase 190 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.