| Body Material | ABS |
| External Length | 138 mm |
| External Width | 190 mm |
| External Height | 70 mm |
| External Dimensions | 138 x 190 x 70mm |
| Sloped Front | No |
| Colour | White |
| Series | DeskCase 190 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.