| Body Material | ABS |
| External Length | 180 mm |
| External Width | 130 mm |
| External Height | 86 mm |
| External Dimensions | 130 x 180 x 86mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Grey, White |
| Series | DATEC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.