| Body Material | Aluminium |
| External Length | 210 mm |
| External Width | 178 mm |
| External Height | 55 mm |
| External Dimensions | 210 x 178 x 55mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Beige, Brown |
| Series | 2000 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.