| Body Material | ABS |
| External Length | 157.5 mm |
| External Width | 198.9 mm |
| External Height | 120.4 mm |
| External Dimensions | 157.5 x 198.9 x 120.4mm |
| Weight | 456g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Light Grey |
| Series | Ultrapult |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.