| Body Material | ABS |
| External Length | 195 mm |
| External Width | 275 mm |
| External Height | 48 mm |
| External Dimensions | 195 x 275 x 48mm |
| Weight | 492g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Light Grey |
| Series | Futura |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.