| Body Material | ABS |
| External Length | 285 mm |
| External Width | 198 mm |
| External Height | 61.2 mm |
| External Dimensions | 285 x 198 x 61.2mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | BoPad |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.