| Maximum Cooling Power | 3000W |
| Internal Circuit Air Flow | 1150m³/h |
| Input Power Rating | 169W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 400 x 145 x 950mm |
| Depth | 145mm |
| Height | 950mm |
| Width | 400mm |
| Weight | 23kg |
| Series | SK 3374 |
| Frequency | 50Hz |
| Nominal Current | 0.76A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.