| Maximum Cooling Power | 300W |
| Air Flow | 0.2m³/h |
| Internal Circuit Air Flow | 310m³/h |
| Input Power Rating | 23W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 150 x 300 x 85mm |
| Depth | 85mm |
| Height | 300mm |
| Width | 150mm |
| Weight | 3.2kg |
| Series | SK 3212 |
| Cooler Type | Water Cooler |
| Frequency | 50Hz |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.