| Maximum Cooling Power | 870W |
| Air Flow | 570m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Input Power Rating | 870W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 604 x 380 x 231mm |
| Depth | 231mm |
| Height | 604mm |
| Width | 380mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.