| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 28mm |
| Material | PC |
| Series | Mureva Styl |
| Width | 84mm |
| Length | 84mm |
| Colour | White |
| Dimensions | 28 x 48 x 48mm |
| Fixing Standard | NF |
| Height | 28mm |
| Colour Family | White |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.