| Number of Gangs | 2 |
| Depth | 54mm |
| Series | Mureva Styl |
| Width | 76mm |
| Length | 147mm |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 54 x 147 x 76mm |
| Fixing Standard | NF |
| Height | 54mm |
| Height | 54mm |
| Colour Family | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.