| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 40mm |
| Material | Thermoplastic |
| Series | Odace |
| Colour Shade | White |
| Width | 213mm |
| Colour | White |
| Finish | Gloss |
| Dimensions | 213 x 60mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.