| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 60mm |
| Material | PS |
| Series | Multifix Modulo |
| Colour Shade | Grey |
| Width | 213mm |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 293 x 213 x 60mm |
| IP Rating | IP20 |
| Mounting Type | Flush Mount |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.