| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 63mm |
| Material | Plastic |
| Width | 102mm |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 102 x 162 x 62.5mm |
| IP Rating | IP44 |
| Mounting Type | Wall |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.