| Type | Fixed Shelf |
| Rack Units | 2U |
| Depth | 400mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey |
| Material | Steel |
| Maximum Load | 25kg |
| Dimensions | 482.6 x 400mm |
| Width | 482.6mm |
| Series | DK |
| Extension Type | Fixed |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.