| Type | Plinth |
| For Use With | VX Series |
| Colour | Grey |
| Material | Sheet Steel |
| External Dimensions | 100 x 800 x 600mm |
| External Depth | 600mm |
| External Height | 100 mm |
| External Width | 800 mm |
| Series | TS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.