| Type | Pedestal |
| For Use With | Enclosure |
| Material | Steel |
| External Dimensions | 318 x 188 x 833mm |
| External Depth | 318mm |
| External Height | 833 mm |
| External Width | 188 mm |
| Series | Gemini |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.