| Product Type | Pressure Relief Vent |
| Series | D084 |
| Width | 65.5mm |
| Height | 30.5mm |
| Length | 65.5mm |
| Diameter | 65.5 mm |
| Material | Plastic |
| For Use With | Enclosure |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.