| Enclosure Mounting Type | Mounting Bracket |
| Width | 20.7mm |
| Length | 76 x 76mm |
| Length A | 76mm |
| Thickness | 19mm |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Number of Holes | 4 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.