| Product Type | Modular Distribution Chassis |
| Series | NSYDLP |
| Number of Cutouts | 4 |
| Number of Modules | 76 |
| Width | 750mm |
| Height | 750mm |
| Length | 750mm |
| RAL Code | RAL 7035 |
| For Use With | Thalassa PHD |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.