| Length | 38mm |
| For Use With | RS PRO Aluminium Enclosure |
| Width | 10mm |
| Material | Stainless Steel |
| Dimensions | 38 x 10 x 15mm |
| Height | 15mm |
| Colour | Metallic Silver |
| Thickness | 2.5mm |
| Length A | 28mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.