| Type | Hinge |
| Length | 47mm |
| For Use With | RS PRO 1920697 |
| Width | 23.7mm |
| Material | ABS |
| Dimensions | 47 x 23.7 x 14.05mm |
| Height | 14mm |
| Colour | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.