| Type | Pole Clamp |
| Length | 600mm |
| For Use With | AX, KX Series |
| Width | 198mm |
| Material | Stainless Steel |
| Dimensions | 600 x 198mm |
| Height | 198mm |
| Series | Ax |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.