| Series | LABRACK |
| Frame Type | 2-Post |
| Rack Units | 36U |
| Material | Steel |
| Colour | Grey |
| Overall Height | 1856mm |
| Weight | 46kg |
| External Dimensions | 1856 x600 710mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.