| Rack Units | 12U |
| Cabinet Size | Medium |
| Mounting Type | Floor Standing |
| External Height | 640 mm |
| External Width | 600 mm |
| Internal Depth | 852mm |
| External Dimensions | 854 x 640 x 600mm |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.