| Rack Units | 42U |
| Mounting Type | Floor Standing |
| External Height | 1998.5 mm |
| External Width | 797 mm |
| External Depth | 1224mm |
| External Dimensions | 1998 x 1224 x 797mm |
| Series | TS IT |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.