| Type | Monitor Mounting Bracket |
| For Use With | 19 in Racks and Cabinets |
| Material | Steel |
| Thread Size | M4, M5 |
| Dimensions | 113 x 483 x 178mm |
| Height | 178mm |
| Length | 113mm |
| Width | 483mm |
| Series | VESA LCD |
| Compatible Part | Cabinet, Rack |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.