| Length | 152.4mm |
| Width | 2.4 mm |
| Colour | Blue |
| Material | Polypropylene |
| Type | Releasable |
| Quantity | 100 |
| Series | BT |
| Maximum Bundle Diameter | 44.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.