| Colour | Black |
| Cable Tie Width Acceptance | 9.5mm |
| Length | 21.5mm |
| Width | 14 mm |
| Fixing Hole Diameter | 5mm |
| Material | PA 12 |
| Series | Colson |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.