| Cable Clip/Clamp Style | Round Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 3.5mm |
| Affixing Method | Nail |
| Material | PE |
| Colour | White |
| Width | 3.5 mm |
| Depth | 5.9mm |
| Dimensions [L x W x D] | 3.5 x 6.4mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.