| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Affixing Method | Adhesive |
| Material | Aluminium |
| Colour | Silver |
| Length | 24mm |
| Width | 17 mm |
| Depth | 3.5mm |
| Dimensions [L x W x D] | 24 x 17 x 3.5mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 24 x 17 x 3.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.