| Cable Clip/Clamp Style | Support Base |
| Affixing Method | Screw |
| Material | Nylon 66 |
| Colour | Natural |
| Length | 102.6mm |
| Width | 9 mm |
| Depth | 7.6mm |
| Dimensions [L x W x D] | 102.6 x 9 x 7.6mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 102.6 x 9 x 7.6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.