| Cable Clip/Clamp Style | Open Arm Clip |
| Affixing Method | Self Adhesive |
| Material | Aluminium |
| Colour | Natural |
| Length | 33mm |
| Width | 9.8 mm |
| Depth | 9.8mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Dimensions [L x W x D] | 33 x 9.8 x 9.8mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 33 x 9.8 x 9.8mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.