| Cable Clip/Clamp Style | Round Cable Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 6mm |
| Affixing Method | Nail |
| Material | PE |
| Colour | Black |
| Width | 4.69 mm |
| Depth | 7.18mm |
| Dimensions [L x W x D] | 4.69 x 7.18mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.