| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 17.8mm |
| Affixing Method | Screw |
| Material | PE |
| Colour | Black |
| Width | 23 mm |
| Depth | 34mm |
| Dimensions [L x W x D] | 23 x 34mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.