| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clamp |
| Maximum Bundle Diameter | 7.9mm |
| Affixing Method | Screw |
| Colour | Black |
| Length | 78.6mm |
| Width | 22.2 mm |
| Dimensions [L x W x D] | 78.6 x 22.2mm |
| Series | N/MS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.